DUYURU
 • Yabancı dizilerin %95 i güncellendi. Videolar çalışıyor. yine de çalışmama durumu varsa yorumla bildirin.
 • Asya dizilerinde genel olarak videolar çalışıyor çalışmayanları bizlere bildirirseniz en kısa sürede güncelleyeceğiz.
 • Tayvan dramaları güncellendi. Video çalışmıyor uyarısında bulunduğunuz dizileri 2 gün içerisinde güncelleyeceğiz.
 • Tayland dramaları güncellendi. Video çalışmıyor uyarısında bulunduğunuz dizileri 2 gün içerisinde güncelleyeceğiz.
 • Japon dramaları güncellendi. Video çalışmıyor uyarısında bulunduğunuz dizileri 2 gün içerisinde güncelleyeceğiz.
 • Animelerde her bölümde zaten onlarca kaynak var, yinede alternatifi olmayan veya çalışmayan bölümler olabilir, bunları bize bildirirseniz hızlıca güncelleyeceğiz. Tüm animeler güncelleme aşamasında. Güncellenen kısım şu ana kadar %12.
 • Hint dizileri için sıkça soru gelmekte, arşivimizin içinde olduğu site olan streamwire maalesef kapatıldı. Ancak güncelleyebileceğimiz tüm bölümleri güncelleyeceğiz. Tujhse hai raabta dizisinin devam bölümleri eklenecek, Genel güncelleme Mayıs ortasında başlar diye düşünüyoruz. Ancak kaynak sıkıntımız mevcut ne yazık ki. Daha çok yeni Hint dizilerine ve daha önce sitemizde yayınlanmayan Hint dizilerine odaklanacağız.
 • Yepyeni Hint-Pakistan dizileri yine sizlerle olacak.
 • Her gün 15-20 tane film yüklemeye çalışıyoruz. Hem efsanevi serileri, hem Ortadoğu sinemasını, hem de güncel filmlerin tamamını sizlerle Bestdizi.com kalitesiyle paylaşmaya devam edeceğiz.
 • Aynı anda yüzlerce dizi paylaşıyoruz bu yüzden bu bölüm ne zaman vb. sorular bizi aşırı şekilde yavaşlatıyor, bu yüzden sizlere aşağıda bölüm günlerini takip edebileceğiniz adresleri bırakıyorum, öncelikle o adreslere bakıp bölümleri takip edersiniz memnun oluruz.

  Asya dizileri için mydramalist, animeler için livechart,yabancı diziler için popdesign co uk veya tvguide, sitelerinden takvimlere bakabilirsiniz. Yakın zamanda takvim çalışması yapabiliriz fakat bu siteler kadar kapsamlı olamyacaktır o yüzden bu sitelerden takip etmenizi istiyoruz. Tüm diziler Aynı gün sitemizde yayınlanıyor zaten.

 • Mobil uygulaması için istekler geliyor, ancak yeteri kadar değil. İstekler sıklaşırsa Android ve IOS için uygulama çıkarmayı düşünebiliriz.

İzleyicilerin rahat dizi-film izleyebileceği bir ortam sağlamaya çalışıyoruz. Sizlerden ricamız bu konuda bizlere yardımcı olmanız, ne kadar desteklerseniz o kadar gelişip sizlere daha iyi ortam sunacağız. Sizleri seviyoruz ♥

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, ok.ru, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden bestdizi.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahibi şirketler videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
X