Tayland ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Tayland
Angkor
Angkor
Angkor, Kamboçya'nın yüksek rütbeli bir subayının güzel kızıdır. O doğmadan önce babası bir kaplanı öldürmüştü. Kaplanın ruhu Angkor'un içinde yaşar ve kendini öfkesine kaptırdığında onu ele geçirir. Kamboçya'daki bir iç mücadele, Angkor ve arkadaşı/koruyucusu Koytee'yi Tayland'a kaçmaya zorlar. Yolda ayrıldılar. Şans eseri Angkor'un kafası karışır ve Pukong Kan'ın yoldaşlarının Lit Dağı tarafından öldürülmesinin önemli bir tanığı olur. Angkor sonunda Tayland'daki mülteci kampına varır ve Koytee'yi bekler. Orada Angkor, birkaç subayın yolsuzluğuyla bağlantılı olabilecek birkaç kayıp ve ölümcül savaş silahı vakasını araştırmak için gizlice gönderilen Pukong Kan ile tanışır.
 • 2018
 • Thailand
  • 72
  • 0
  Buang Rak Salak Kaen
  Buang Rak Salak Kaen
  İki komşu ailenin birbirine karışması ve aşk ilişkileri, gelecek nesilde dolaşan, nefreti ve intikamı besleyen, aynı zamanda daha fazla sevgiyi körükleyen bir kırgınlık yaratır. Hikaye Chuen ve Bua Pan'ın (büyükanne nesli) iki ailesi hakkında. Cheun'un iki oğlu, Bua Pan'ın üç kızı var (anne nesli). İki komşunun dostane ilişkisi, Cheun'un oğullarından birinin Bua Pan'ın kızlarından Mali'yi kurtarmaya çalışırken boğulmasıyla sona erer.Cheun'un kalan oğlu Bok Pong, aşık oldukları için Bua Pan'ın en büyük kızı Mala ile çıkmak için annesinin arkasından gider. Ancak, bir aşk karesi yüzünden işler biraz çılgına döner: Mala'dan hoşlanan zengin bir çocuk olan Pan Leu ve Bok Pong'dan hoşlanan çılgın bir kız olan Dao Rai vardır. Dao Rai, Bok Pong'u yakalamak için kara büyü (bir aşk iksiri) kullanacak kadar saplantılıdır. Başarılı olur; ancak kara büyü öngörülemeyen sonuçlara yol açar -- Kafa karıştırıcı bir anda, kara büyünün hararetli etkisi altında Bok Pong, kız kardeşi Mala'yı hamile bıraktığı için Bok Pong'u azarlamak için orada bulunan Malai'ye (Mala'nın küçük kız kardeşi) tecavüz eder. Mala daha sonra düşük yapar, Malai ise Bok Pong ona tecavüz ettiğinde hamile kaldığını öğrenir. Çatışmanın ardından aileler kendi yollarına gider ve kendi ticaretlerinde başarılı olurlar. sonunda, Mala, çok zengin Pan Leu ile evlenir (2 oğlu olur.) Malai Kongpope ile evlenir (bir kızları vardır.) Bok Pong, Dao Rai ile biter (bir oğulları ve iki kızları olur). en büyük kızı Pan Wat, Pan Leu'nun olabileceğinden şüphelidir. İşler uzun süre dinlenmez, çünkü annelerin nesli, genç nesil için nefret ateşini körükler. Mala'nın en küçük oğlu Chayapol, aile işini devralmak için yurtdışında eğitimden döner ve Bok Pong'un kızı Pan Dao ile tanışır. Pan Dao'nun babasının geçmişte annesini incittiğini öğrendiğinde ve halası Malai'nin teşvikiyle ateşlendiğinde, cazibesine kolayca kapılan Pan Dao'dan intikam alarak intikam almak için yola koyulur. Bu arada, Pan Dao'nun kız kardeşi Pan Wat ve Chayapol'un erkek kardeşi, Ayrıca bir ek geliştirin. Aynı zamanda, kardeşi Patawee ve Malai Teyze'nin kızı Dutduen, ikisinin de babasının Bok Pong olduğunu bilmeden birbirlerine aşık oldular.
  • 2016
   • 100
   • 0
   Fah Jarod Sai
   Fah Jarod Sai
   Michelle, bir manastırda büyümüş karma yetim bir kızdır. Okuldan mezun olduğunda, en iyi arkadaşı Kasfiya'yı öğretmek için Hinfara adlı uzak bir çöl krallığına kadar takip etti. Oraya varır varmaz Kasfiya, Hinfara hükümdarı Kral Admed için saray leydisi (yani cariye) olarak saraya atanır. Kraliyet falcısı tarafından önceden bildirilmişti ki,Kral Admed'i doğuracak varisi Hinfara'ya geldi. Ülkenin geleneksel geleneklerini takip ederek, Kralın sevgili dostu/kraliyet subayı Sharif, o kadını Kral Admed'e teslim edecek. Michelle'in Kral Admed'e teslim edildiği gece, Kral Admed'in daha genç bir akrabası olan Umman, isyankar bir ayaklanma çıkardı ve Kral Admed'i bir kraliyet subayı olan Şerif'in önünde idam ettirdi. Şerif, kaybedilenler tarafından çok harap oldu, asi ordusuyla savaştı ve Michelle ile geniş ve açık çöle kaçtı. Sharif ve Michelle, Umman'ın isyancı ordusu tarafından avlanırken çöl manzarasının kuru ve sert unsurlarıyla yüzleşmek zorunda kaldılar
   • 2013
   • Thailand
   • 95
   • IMDb 7
   • 64
   • 0
   Game Payabaht
   Game Payabaht
   Akkee, ailesinin iflası ve intiharı için Chatchanok'u suçlayan genç bir iş adamıdır. Chatchanok Akkee'nin sadece ticari rakibi değil, aynı zamanda kız kardeşi Wanisa ile çıkıyor. Chatchanok'un annesi Amphaa, Wanisa'yı onaylamaz. Küçük kız kardeşi Chatchabaa'nın partisinde Amphaa, Chatchanok'un Kesanee ile evleneceğini duyurur. Bu haberi duyunca perişan olan Wanisa, partiden kaçar ve bir çete tarafından tecavüze uğrar.deli olmak. Akkee, kız kardeşinin durumundan Chatchanok'u sorumlu tutar. Chatchabaa'yı (Chatchanok'un kız kardeşi) kaçırarak ve onu terk edilmiş bir adaya götürerek intikam almaya karar verir ve burada ona fiziksel ve duygusal olarak işkence eder. Chatchabaa, Akkee'nin öfkesini yatıştırmayı umarak kardeşinin hatırı için gönüllü olarak kendini feda eder. Ancak, Akkee Chatchabaa'ya karşı hisler geliştirmeye başladığında ve Wanisa'nın saldırısının arkasında başka birinin olabileceğini öğrendiğinde işler her zaman planlandığı gibi gitmez. İntikam oyunu nasıl sona erecek?
   • 2017
   • Tayland
    • 74
    • 0
    Kammathep Jum Laeng
    Kammathep Jum Laeng
    Parima'nın kötü bir aşk tecrübesi var, bu yüzden aşktan korkuyor ve hayatı boyunca zararı kutsamaya niyetli. Arkadaşları çetesi ona rahibe der. Ama yarı yarıya bir çocuk olan Kawin'le tanışması kolay değil. Annesini arıyor ve annesini bulmak için tek ipucu bir madalyon. Parima, Kawin'in "Dünya Klasında Match Maker"ın sahibi Kevin Blake olduğunu bilmiyor.
    • 2017
    • Tayland
    • IMDb 5.0
    • 70
    • 0
    Devil Sister
    Devil Sister
    Irin'in asabi ve korkusuz olduğu söylenir - "Şeytan". Yine de hepsi bir eylem; aksine, küçük kız kardeşi Inn'i güçlendirmek için kaba bir cephe kurar. Ancak genç veterineri ve komşusu Namcha'nın umurunda değildi. Ne kadar kurnaz davranırsa davransın, sevgisi devam eder. Öğrenciliklerinden beri onu seviyor ve kalbini değiştirmek gibi bir planı yok. Aslında, Irin hiçbir açıklama yapmadan bir şeyleri kesene kadar çıkıyorlardı. Namcha ilk aşkını asla unutmadı ama Irin duygularının değişmediğine inanmıyor; Namcha bunu ona kanıtlamayı kendine görev edinir. Aşk ikisi için kolay gelmeli, ancak aile, iş ve hatta arkadaşlar onları ayırmaya hazır görünüyor.
    • 2022
     • 155
     • 0
     Mon Garn Bandan Ruk
     Mon Garn Bandan Ruk
     Namneung genç bir köşe yazarıdır. Son zamanlarda işinde pek iyi değil ve annesiyle büyük bir kavga etti. İşleri daha da kötüleştirmek için, cennet Namneung'u cezalandırmaya karar verir ve gizemli bir kadınla tanıştıktan sonra hayatı büyük ölçüde değişir - kendisine fısıldayan bir yabancıyla uyanır ve dün kısa bir saç kesimi varken aynada kendini uzun saçlı olarak görür. . Gazeteyi bulur ve3 yıl sonra geleceğine dair korku. Ancak onu daha büyük bir sürpriz bekliyordu - onu uyandıran kişi kocasıdır. Yakışıklı bir melez olan Songklot, bir okulda Tay dili öğretmeni olarak çalışmaktadır. Şok oldu çünkü Songklot hiç onun tipi değil. Düğün albümüne bakıp içinde mutlu bir gelin olduğunu gören Namneung daha da şaşırır ve onu böyle bir adamla evliliğe neyin getirdiğini bulmaya karar verir ve aynı zamanda geri dönmenin bir yolunu bulmaya çalışır. Ancak başka sorunlar da baş gösterir ve çok geçmeden müstakbel kocasına aşık olur. Şimdiki zamana geri döndüğünde ne olacak?
     • 2019
     • 96
     • IMDb 8
     • 195
     • 0
     Rivalry
     Rivalry
     Ebeveyn kuşağından başlayıp genç kuşağa geçen iş dünyasında iki aile arasındaki savaşın hikayesi. Ve belki de... biteceği yer burası mı?
     • 2022
     • Thailand
      • 255
      • 0
      Kha Khong Khon
      Kha Khong Khon
      Luk, Majesteleri Naruenat ve Leydi Sri'nin tek oğludur. Babası eve başka bir kadın getirdiğinde, Luk yurtdışında okumak için gönderildi. Diğer kadın, babasının eşlerinden biri olan Khun Kae ve şimdi Peemarn adında küçük bir erkek kardeşi var. Babasının ölümünden kısa bir süre sonra, Majesteleri, başka bir anne olan Peemarn'dan olan erkek kardeşini yurt dışında onunla birlikte eğitim görmesi için gönderdi. Luk sonra oldukendi eğitimi konusunda ciddiydi ve aynı zamanda Peemarn'ı çok iyi seviyor ve önemsiyordu. Sonra annesi Majesteleri ciddi şekilde hastalandı. Ölmeden önce her şeyi Khun Kae'ye emanet etti. Khun Kae, tüm aile üyelerini sever ve saygı duyar ve haneyi sorunsuz bir şekilde yönetir. Eğitimini bitirdikten sonra Luk, aile işini devralır. İş hayatında çok başarılı olmasına rağmen, sosyal davranışları nedeniyle sık sık eleştiriliyor. Şikayetler, Luk ile evlenmek için uygun ve nitelikli iyi bir kadın bulmaya karar veren Khun Kae'ye gitti. Khun Kae, Luk'a bir eş bulmakta başarısız olunca, onun yerine dikkatini Peemarn'a çevirmeye karar verir. Ancak, Peemarn'ın zaten sevdiği bir kadını vardı, bu yüzden reddetti. Bu nedenle Luk'tan yardım istedi. Luk, Peemarn'ın aşkı olan Rojarate (Öğlen) ile tanıştı. ve ona Peemarn'dan ayrılması için 10 milyon baht ödeyeceğini söyledi. Sorun çıkmaması için onunla bir evlilik cüzdanı da imzaladı ve Peemarn'ın annesinin seçtiği kadın olan Nutta ile evleneceğine emin olduktan sonra boşanmayı planladı. Rojarate, ağabeyinin borcunu ödemek için paraya ihtiyacı olduğu için evlilik anlaşmasını kabul etti. Luk parayla her şeyi satın alabileceğine inanıyor ve bu nedenle Rojarate'in para için her şeyi yapan diğer kadınlar gibi olduğunu düşünüyor. Ancak evlilikten sonra Luk ve Rojarate birbirlerine aşık olurlar. Bununla birlikte, Aile draması, aşklarına birçok zorluk ve engel sağlamak için bol miktarda kıskançlık ve yanlış anlamalar ile devam eder. ayrıca onunla bir evlilik cüzdanı imzaladı ve Peemarn'ın annesinin seçtiği kadın olan Nutta ile evleneceğinden emin olduğunda ondan boşanmayı planladı. Rojarate, ağabeyinin borcunu ödemek için paraya ihtiyacı olduğu için evlilik anlaşmasını kabul etti. Luk parayla her şeyi satın alabileceğine inanıyor ve bu nedenle Rojarate'in para için her şeyi yapan diğer kadınlar gibi olduğunu düşünüyor. Ancak evlilikten sonra Luk ve Rojarate birbirlerine aşık olurlar. Bununla birlikte, Aile draması, aşklarına birçok zorluk ve engel sağlamak için bol miktarda kıskançlık ve yanlış anlamalar ile devam eder. ayrıca onunla bir evlilik cüzdanı imzaladı ve Peemarn'ın annesinin seçtiği kadın olan Nutta ile evleneceğinden emin olduğunda ondan boşanmayı planladı. Rojarate, ağabeyinin borcunu ödemek için paraya ihtiyacı olduğu için evlilik anlaşmasını kabul etti. Luk parayla her şeyi satın alabileceğine inanıyor ve bu nedenle Rojarate'in...
      • 2011
       • 160
       • 0
       Kon La Kop Fah
       Kon La Kop Fah
       Chanika, babası hastanede olduğu için yurt dışından eve döner. Eve döndüğünde babasının çok borç içinde olduğunu ve tedavi masraflarını karşılamak için paraya ihtiyaçları olduğunu öğrenir. Üniversitedeki oda arkadaşı onu banliyöde yüksek maaşlı bir iş ile tanıştırır. Chinapat bir kauçuk ağacı plantasyonunun sahibidir ve kuzenine bir iyilik yapmak için Chanika'yı işe alır. Chinapat'ın öfke kontrolü sorunları olduğu ve onun hakkında söylentiler olduğu için anlaşamıyorlar. Chinapat, annesinin arkadaşının kızıyla nişanlanmamak için büyük bir meblağ karşılığında Chinika'dan onunla evlenmesini ister. Hiç geçinmeyi öğrenecekler mi?
       • 2016
       • Tayland
        • 189
        • 0
        Leh Ratree
        Leh Ratree
        Kate'in babası Sake'in şirketinden para çaldı ve öğrendiğinde Kate'in babasını aramaya başladı. Ancak, Kate'in babası kaçar. Onu bulduklarında kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye gitmek zorunda kalır. Orada, borçlarını ödemek için Kate'i Sake'ye satmaya karar verir ve Sake'nin ailesinin bir varis istediğini ve Kate'e bakacağını bildiği için. Sake yavaş yavaş Kate'e aşık olmaya başlar. Bu arada, Sake'nin eski karısı Itsala, Sake'in Kate'e geçtiğine ve sürekli onun peşinden gittiğine inanmıyor.
        • 2015
         • 187
         • 0
         Lueat Tat Lueat
         Lueat Tat Lueat
         Bu, biri polis, diğeri mafya çetesi lideri 2 adamın hikayesidir. Her ikisi de, düşmanının oğlunu kendi babasını öldürmesini sağlamak için yetiştiren gerçek Khun Chai Thaecho'nun annesi tarafından yapılan bir intikam planı nedeniyle doğumda değiştirildi. Bu ikisinin akıbeti ne olacak?
         • 2015
          • 224
          • 0
          Mafia Luerd Mungkorn: Suea
          Mafia Luerd Mungkorn: Suea
          Wanvisa genç bir mafyayı kızdırır ve ondan intikam almaya çalışır. Ancak, Wanvisa zorbalığı kabul etmeyecektir. Onu utanç verici durumlara sokarak ona karşılık verir. Birbirlerine yumruk atmaya, alay etmeye ve şakalaşmaya başlarlar. Aralarında çekişmeye devam ederken tesadüfen birçok kez hayatını kurtarır. Daha sonra onun zengin bir ailenin varisi olan Parop olduğunu öğrenir. Şanssızdı vehayati tehlike arz eden birçok kaza geçirdi. Bir falcı, anne babasına şansının çok kötü olduğunu söyler; hayatına mal olabilir. Tek çıkış yolu, Pazartesi günü dolunayda doğmuş bir kızı bulmaktır. Bu kız onun uğurlu tılsımı olacak ve hayatını kurtaracak. Wanvisa'nın Pazartesi günü dolunayda doğduğunu öğrendikten sonra, ailesi onları evlenmeye çalışır. Ancak genç kaplan, onun için duygularını kabul edemeyecek kadar kalın dudaklıdır. Aşk tanrısı yoluna devam ederken, Wanvisa olayların tesadüfen olmadığını ve suikast girişimlerinin arkasındaki kişinin onlara yakın biri olduğunu fark etmeye başlar.
          • 2015
           • 193
           • 0
           Maturot Lohgan
           Maturot Lohgan
           Bir sonraki yağmaya liderlik edebilmek ve planlarını gerçekleştirebilmek için kendini babasına kanıtlamak için, bir haydut olan Seua Pha, babasının günlük soygunlarından birine girişmek zorunda kaldı. Görev, haydut köylerini avlamayı bırakmayan bir teğmen olan Khun Phet'ten en değerli mülkü çalmaktı. O sırada evde bulunan teğmenin nişanlısı Nampueng'i alır ve ona sunar.babası, sadece babasının kendisi ve kaçırılan Nampueng için bir evlilik ayarlaması için (hepsi kasabadaki tüm polis memurlarına haydut yuvalarıyla uğraşamayacaklarını göstermek için). Nampueng'i hamile bırakma ve nişanlısına geri gönderme göreviyle Seua Pha, babasının halefi unvanı için ağabeyi ile de savaşmak zorundadır, ancak Pha yeni karısına aşık olduğunda ve ondan çok daha iyi bir hayat istediğinde ne olur? alışık mı Ama bir haydut ve yüksek sınıf bir kadın için aşk kolay gelmez.
           • 2019
           • Thailand
            • 192
            • 0
            Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, ok.ru, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden bestdizi.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahibi şirketler videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
            X